Kada paskutinį kartą tikrinotės regėjimą?

Akių priežiūros specialistai rekomenduoja tikrintis regėjimą bent kartą per metus. Tą reikėtų daryti ir tiems, kuriems regėjimo korekcija nereikalinga.

Reguliari akių patikra – raktas į gerą regėjimą!

Regėjimo sutrikimai ir akių ligos – vienos iš 10 labiausiai paplitusių sveikatos problemų. Dėl pasikeitusio gyvenimo būdo, nuolatinės akių įtampos dirbant nepalankiose sąlygose (ilgos valandos prie išmaniųjų ekranų, buvimas sausose patalpose ir kt.) vis daugiau žmonių susiduria su regėjimo sutrikimais, akių nuovargiu ir sausumu.

Akių priežiūros specialistai įsitikinę net 80% regėjimo sutrikimų galima išvengti reguliariai tikrinantis regėjimą.  Periodiška akių patikra šiandien jau yra ne rekomendacija, o būtinybė, nes šiame technologijų amžiuje mūsų akys silpsta greičiau nei galime pamanyti, o laiku nepastebėti akių sveikatos sutrikimai gali būti nepagydomi ir pakenkti mūsų bendrai gyvenimo kokybei.

Simptomai, kurie rodo, kad laikas pasitikrinti regėjimą

 • Išsiliejęs / miglotas vaizdas
 • Suprastėjęs matymas tamsoje
 • Akių jautrumas šviesai
 • Akių tempimas ir nuovargis
 • Ryškūs blyksniai, akyse matomi plūduriuojantys objektai
 • Ligos, kurios gali lemti regėjimo pakitimus, pvz.: diabetas ir kt.

Akių patikra suaugusiems: kaip ji vyksta?

 • Patikros metu nustatomas regėjimo aštrumas, kuris vertinamas 1.0 / 0.8 / 0.7 / 0.6 ir t.t.
 • Pamatuojamas atstumas tarp vyzdžių – Pd.
 • Su bandomaisiais akinių lęšiais nustatoma regėjimo korekcija.
 • Bendra akių būklė tiriama su mikroskopu – plyšine lempa.
 • Apžiūrima vokų, ragenos būklė.
 • Po regėjimo patikros akių priežiūros specialistas rekomenduos tinkamiausią akinių ar kontaktinių lęšių rūšį bei pakonsultuos akių sveikatos klausimais.

Pasiruoškite vizitui iš anksto!

Atvykstant patikrai turėkite su savimi nešiojamus akinius, jei nešiojate kontaktinius lęšius - rekomenduojame atvykti be jų.

Jūsų regėjimo istorija vienoje vietoje!

Po patikros Jūsų regėjimo duomenys yra fiksuojami, saugomi ir pasiekiami „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centruose visoje Lietuvoje. Tai ypač patogu, nes galima stebėti / sekti regėjimo pokyčius, o atvykus įsigyti kontaktinių lęšių ar naujų akinių - nereikia ieškoti seno recepto.
Kaip dažnai rekomenduojama tikrintis regėjimą?

Akių priežiūros specialistai rekomenduoja tikrintis regėjimą bent kartą per metus. Tą reikėtų daryti ir tiems, kuriems regėjimo korekcija nereikalinga. Tačiau jei jaučiate, kad Jūsų regėjimas pakito ar ėmė varginti tam tikri simptomai (ašarojimas, sausėjimas ir pan.), nedelskite ir užsiregistruokite akių patikrai.

Kiek kainuoja regėjimo patikra?

Regėjimo patikros įkainiai priklauso nuo individualių Jūsų poreikių ir pasirinktos paslaugos: regėjimo korekcijos nustatymas ir parinkimas / kontaktinių lęšių parinkimas ir apmokymas jais naudotis / medicininė gydytojo-oftalmologo konsultacija ir pan.

Daugiau apie paslaugų įkainius sužinosite paskambinę telefonu:

Su „Optikos pasaulio“ lojalumo kortele paslaugoms taikome nuolaidas.

Ar reikia tikrintis akis, jei man nereikalinga regėjimo korekcija?

Taip, net jei Jums regos korekcija nereikalinga, regėjimą rekomenduojame tikrintis bent kartą per metus. Reguliari akių patikra taip pat leidžia laiku pastebėti regėjimo pokyčius, diagnozuoti akių ligas ar net sveikatos problemas (pvz., cukrinis diabetas, padidintas kraujo spaudimas ir kt.), kurių pirmieji simptomai pastebimi būtent akyse.

Kaip užsiregistruoti regėjimo patikrai?

Vizitui pas akių priežiūros specialistą galite registruotis:

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.