Rėmeliai moterims

Tinkamai parinkti akinių rėmeliai moterims gali bÅ«ti ne tik stilinga įvaizdžio dalis, bet ir pabrėžti gražiausius veido bruožus bei suteikti komfortišką matymą. Akinių rėmelių moterims kolekcijos išsiskiria savo formų, stilių ir spalvų įvairove – visa tai tam, kad rastumėte geriausius akinius akinių rėmelius! Vis dėlto, ieškančioms universalumo ar retro stiliaus siÅ«lome išbandyti apvalius ar katės akių formos akinių rėmelius.

Akiniai moterims: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius moteriškus akinių rėmelius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos moteriškų akinių ieškote, skiltyje „Akiniai moterims“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti akinius moterims pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur galima įsigyti moteriškus akinių rėmelius?

Akiniai moterims parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mÅ«sų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo moteriškus akinių rėmelius?

Akiniai moterims sudaro didelę, tokių prekinių ženklų kaip: DESIREE, Ray-Ban, Versace ir daugelio kitų, kolekcijų dalį.

Kuo išsiskiria akiniai moterims?

Akiniai moterims išsiskiria savo formų, stilių ir spalvų įvairove.

Į ką atkreipti dėmesį renkantis akinius moterims?

Renkantis akinius atkreipkite dėmesį ne tik į jų formą ir spalvą, tačiau ir dydį. Pagrindiniai parametrai rodantys akinių dydį yra šie: lęšio plotis, tarpnosė ir kojelės ilgis. Rekomenduojame palyginti dabartinių akinių išmatavimus su rėmelio išmatavimais pateiktais prie konkretaus akinių modelio.

Kaip prižiūrėti akinius moterims, kad jie tarnautų ilgiau?

Kad akiniai tarnautų ilgiau juos reikia tinkamai prižiÅ«rėti. Akinius laikykite akinių dėkle, kuris padės juos apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, o valymui naudokite akinių servetėlę ir specialų valiklį, kuris padės lengviau nuvalyti nešvarumus nepažeidžiant akinių.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.