Kontaktiniai lęšiai

Išbandykite skirtingas kontaktinių lęšių rūšis ir atraskite geriausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančius kontaktinius lęšius. Pasaulyje pripažintų gamintojų kontaktiniai lęšiai už ypač gerą kainą. Papildykite kontaktinių lęšių atsargas.

Ar akinių receptas tinka kontaktiniams lęšiams?

Prieš įsigyjant kontaktinius lęšius rekomenduojama apsilankyti pas akių priežiūros specialistą, nes akinių ir kontaktinių lęšių receptai skiriasi. Kodėl? Pirmiausiai, kontaktiniai lęšiai dedami tiesiai ant ragenos, o akiniai– toliau, todėl dažnai akinių ir kontaktinių lęšių stiprumas skiriasi. Taip pat parenkant kontaktinius lęšius svarbu įvertinti ir kitus parametrus: bazinę kreivę, diametrą ir kt.

Nuo kokio amžiaus galima pradėti nešioti kontaktinius lęšius?

Nėra nustatyta amžiaus riba, kuri neleistų nešioti kontaktinių lęšių – juos gali nešioti ir vaikai, ir vyresnio amžiaus žmonės. Svarbu išmokti, kaip teisingai įsidėti / išsiimti kontaktinius lęšius, juos prižiūrėti bei laikytis akių priežiūros specialisto rekomenduojamos kontaktinių lęšių nešiojimo trukmės.

Kiek laiko galima nešioti kontaktinius lęšius?

Pagal nešiojimo trukmę kontaktiniai lęšiai yra skirstomi į vienadienius ir prailginto (dvisavaitinius / mėnesinius) kontaktinius lęšius. Svarbu laikytis gamintojo rekomenduojamos nešiojimo trukmės ir nepernešioti kontaktinių lęšių.

Ar su kontaktiniais lęšiais galima miegoti?

Nors kai kurių kontaktinių lęšių gamintojai nurodo, kad miegoti galima, mes to daryti nerekomenduojame. Miegojimas su kontaktiniais lęšiais padidina akių infekcijų riziką, be to, miegant kontaktiniai lęšiai mažina deguonies ir drėgmės kiekį akyse.

Ar galima maudytis su kontaktiniais lęšiais?

Kadangi vandenyje pilna mikroorganizmų, kurie gali sukelti staigią infekciją, todėl vandens pramogoms rinkitės tik vienadienius kontaktinius lęšius, kuriuos nedelsiant išsiimkite iš karto po maudynių.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.