Akiniai moterims

Saulės akiniai moterims jau seniai tapo neatsiejama įvaizdžio dalimi – tai svarbi stiliaus detalė, kuri ne tik papildo kuriamą įvaizdį, paryškina gražiausius veido bruožus, tačiau ir padeda atskleisti individualumą. Akiniai nuo saulės moterims išsiskiria savo formų, stilių ir spalvų įvairove, todėl renkantis akinius nebijokite eksperimentuoti, derinti tendencijas ir klasikinius derinius.

Kaip išsirinkti moteriškus saulės akinius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius moteriškus saulės akinius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos saulės akinių ieškote, skiltyje „Saulės akiniai moterims“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti moteriškus akinius nuo saulės pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur galima įsigyti moteriškus saulės akinius?

Saulės akiniai moterims yra parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mūsų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo moteriškus saulės akinius?

Saulės akiniai moterims sudaro didelę, tokių prekinių ženklų kaip: DESIREE, Ray-Ban, Oakley, Carrera ir daugelio kitų, kolekcijų dalį.

Ar saulės akiniai gali būti su dioptrijomis?

Taip, saulės akiniai gali būti su dioptrijomis. Galime pasiūlyti šiuos korekcinių saulės akinių variantus:

  • dažyti akinių lęšiai – jei norite atskirų saulės akinių su dioptrijomis;
  • fotochrominiai akinių lęšiai – dveji akiniai viename (patalpoje skaidrūs, lauke tamsūs);
  • poliarizuoti akinių lęšiai – jei norite atskirų poliarizuotų saulės akinių su dioptrijomis.

Išsamesnės informacijos apie korekcinius saulės akinius teiraukitės optikose arba užsiregistruokite vizitui – išsamiai atsakysime į Jums kylančius klausimus bei padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą!

Ar saulės akiniai moterims reikalingi tik vasarą?

Nors saulės akiniai yra neatskiriama vasaros įvaizdžio dalis, tačiau juos reikėtų nešioti ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais, ypač žiemą, kai UV spindulių žala yra netgi didesnė, kadangi sniegas ir ledas atspindi 95% šviesos.

Koks yra UV spindulių poveikis akims?

UV spinduliai gali sukelti akies junginės ir ragenos uždegimus. Ilgainiui šie pavojingi saulės spinduliai gali sukelti akies lęšiuko drumstumą ir pažeisti tinklainės ląsteles. Tyrimai rodo, kad ultravioletiniai spinduliai kenkia žmogui turinčiam ir sveikas akis. Ypač jautrios yra vaikų akys taip pat žmonių, kuriems atlikta kataraktos operacija, akys.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.