Kodėl svarbu valyti ir prižiūrėti kontaktinius lęšius?

Nešiojant kontaktinius lęšius ant jų paviršiaus nusėda labai smulkūs nešvarumai ir dulkės. Rūpestingos kontaktinių lęšių priežiūros metu įvairūs nešvarumai reguliariai pašalinami ir taip apsaugoma nuo galimo neigiamo poveikio Jūsų akių sveikatai.

Ar kontaktinių lęšių priežiūrai galima naudoti vandentiekio vandenį?

Ne, vandenyje iš čiaupo gali pasitaikyti sveikatai pavojingų mikroorganizmų, sukeliančių infekcijas. Vienas tokių mikroorganizmų yra Acanthamoeba. Ši infekcija gali sukelti labai rimtų problemų Jūsų akims.

Ar tinkama kontaktinių lęšių priežiūra prailginta jų nešiojimo trukmę?

Ne, siekiant apsaugoti akis nuo galimų infekcijų ir su kontaktiniais lęšiais jaustis komfortiškai būtina juos tinkamai valyti ir laikytis gamintojo / akių priežiūros specialisto rekomenduojamos nešiojimo trukmės.

Ar visi kontaktinių lęšių tirpalai vienodi?

Ne, kontaktinių lęšių tirpalai skiriasi savo savybėmis ir sudėtimi, todėl prieš įsigyjant pasikonsultuokite su optikos specialistu.

Kiek laiko reikia laikyti kontaktinius lęšius tirpale?

Tinkamai dezinfekcijai užtikrinti, laikykitės kontaktinių lęšių tirpalo gamintojo rekomendacijų. Įprastai kontaktinius lęšius rekomenduojama tirpale laikyti bent 6 valandas , o geriausiai – per naktį.

Ar drėkinamuosius akių lašus galima lašinti ant kontaktinių lęšių?

Taip, mūsų asortimente esančius drėkinamuosius lašus galima lašinti ir ant kontaktinių lęšių. Renkantis akių lašus atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Rekomenduojame rinktis akių lašus be konservantų, su papildomais drėkinamaisiais komponentams pvz.: hialuronu, alaviju ir pan.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.