Mes esame šeima, kurią vienija bendri tikslai ir vertybės!

„Optikos pasaulis“ – didžiausias optikų tinklas Lietuvoje nuo 1997 m. besirūpinantis Jūsų geru matymu ir girdėjimu. „Optikos pasaulio“ regos ir klausos centruose Jūsų laukia ne tik itin platus optikos prekių – akinių rėmelių, saulės akinių, kontaktinių lęšių bei kitų akinių priežiūros priemonių – pasirinkimas, bet ir pasaulyje pripažintų gamintojų klausos aparatai ir jų priedai.
Moderni įranga, patyrę ir kvalifikuoti regos ir klausos priežiūros specialistai pasirūpins Jūsų gera rega ir klausa, o optikos specialistai padės išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius ir gyvenimo būdą atitinkančias prekes bei produktus.

Mes didžiuojamės:

  • daugiau nei 25 metų patirtis;
  • didžiausias optikų tinklas Lietuvoje;
  • esame visoje Lietuvoje;
  • bene didžiausias optikos prekių pasirinkimas;
  • daugiausia kvalifikuotų specialistų optikos srityje;
  • moderni ir profesionali medicininė įranga.

Klientas negali būti patenkintas. Klientas turi būti laimingas!

Jau daugiau nei 500 tūkst. laimingų klientų. „Optikos pasaulio” komanda siekia, kad kiekvienas klientas gautų jų lūkesčius atitinkančias, aukščiausios kokybės paslaugas, produktus ir aptarnavimo kokybę.

Vieni mato akinius, kiti – galimybes

Pradėkite savo, kaip optikos specialisto kelią, kartu su mumis! Susipažinkite su šiuo metu laisvomis darbo vietų pozicijomis ir prisijunkite prie sparčiai augančio kolektyvo visoje Lietuvoje.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.