Akiniai vyrams

Saulės akinių vyrams kolekcijose dominuoja klasikinio stiliaus, žemiškų spalvų saulės akiniai, tačiau populiarūs išlieka ir aviatoriaus ar sportinio stiliaus. Didžioji dalis akinių yra ir poliarizuoti, todėl jie ne tik atrodo stilingai, tačiau su jais patogu vairuoti, žvejoti ar užsiimti kita veikla. Akiniai nuo saulės vyrams sukurti taip, kad atitiktų visus regėjimo poreikius ir šiuolaikinį gyvenimo būdą.

Kaip išsirinkti vyriškus saulės akinius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius vyriškus saulės akinius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos saulės akinių ieškote, skiltyje „Saulės akiniai vyrams“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti vyriškus akinius nuo saulės pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur galima įsigyti vyriškus saulės akinius?

Saulės akiniai vyrams yra parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mūsų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo vyriškus saulės akinius?

Saulė akiniai vyrams sudaro didelę, tokių prekių ženklų kaip: DESIREE, Ray-Ban, Oakley, Carrera ir daugelis kitų, kolekcijų dalį.

Ar saulės akiniai gali būti su dioptrijomis?

Taip, saulės akiniai gali būti su dioptrijomis. Galime pasiūlyti šiuos korekcinių saulės akinių variantus:

  • dažyti akinių lęšiai – jei norite atskirų saulės akinių su dioptrijomis;
  • fotochrominiai akinių lęšiai – dveji akiniai viename (patalpoje skaidrūs, lauke tamsūs);
  • poliarizuoti akinių lęšiai – jei norite atskirų poliarizuotų saulės akinių su dioptrijomis.

Išsamesnės informacijos apie korekcinius saulės akinius teiraukitės optikose arba užsiregistruokite vizitui – išsamiai atsakysime į Jums kylančius klausimus bei padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą!

Ar saulės akiniai vyrams reikalingi tik vasarą?

Nors saulės akiniai yra neatskiriama vasaros įvaizdžio dalis, tačiau juos reikėtų nešioti ne tik vasarą, bet ir kitais metų laikais, ypač žiemą, kai UV spindulių žala yra netgi didesnė, kadangi sniegas ir ledas atspindi 95% šviesos.

Koks yra UV spindulių poveikis akims?

UV spinduliai gali sukelti akies junginės ir ragenos uždegimus. Ilgainiui šie pavojingi saulės spinduliai gali sukelti akies lęšiuko drumstumą ir pažeisti tinklainės ląsteles. Tyrimai rodo, kad ultravioletiniai spinduliai kenkia žmogui turinčiam ir sveikas akis. Ypač jautrios yra vaikų akys taip pat žmonių, kuriems atlikta kataraktos operacija, akys.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.