Rėmeliai vyrams

Vyriškų akinių rėmelių kolekcijose dominuoja klasikinio stiliaus, tradicinių formų (apvali, stačiakampio ir pan.) ir spalvų (juodos, rudos, vėžlio kiauto ir pan.) akinių rėmeliai. Tinkamai parinkti vyriški akinių rėmeliai puikiai tiks ir prie laisvalaikio, ir prie dalykinio įvaizdžio.

Akiniai vyrams: kaip išsirinkti tinkamiausius?

Parengėme greitą ir linksmą testą, kuris padės išsirinkti Jums labiausiai tinkančius vyriškus akinių rėmelius. Jei jau žinote, kokio stiliaus, formos ar medžiagos vyriškų akinių ieškote, skiltyje „Akiniai vyrams“ naudokitės pateiktais fitrais, kurie padės išfiltruoti akinius vyrams pagal formą, spalvą, prekinį ženklą ir pan.

Kur Lietuvoje galima įsigyti vyriškus akinių rėmelius?

Akiniai vyrams parduodami daugiau nei 75 „Optikos pasaulio“ salonuose visoje Lietuvoje arba mÅ«sų internetinėje parduotuvėje. Optikos salonų adresus ir jų darbo laiką rasite: ČIA

Kokie prekiniai ženklai siūlo vyriškus akinių rėmelius?

Prekiniai ženklai, tokie kaip: DESIREE, Ray-Ban, Hugo Boss, Tom Ford ir daugelis kitų siÅ«lo vyriškus akinių rėmelius.

Kokie akiniai vyrams populiariausi?

Akiniai vyrams dažniausiai yra klasikinio stiliaus, tradicinių formų (apvali, stačiakampio ir pan.) ir spalvų (juodos, rudos, vėžlio kiauto ir pan.)

Į ką atkreipti dėmesį renkantis akinius vyrams?

Renkantis akinius atkreipkite dėmesį ne tik į jų formą ir spalvą, tačiau ir dydį. Pagrindiniai parametrai rodantys akinių dydį yra šie: lęšio plotis, tarpnosė ir kojelės ilgis. Rekomenduojame palyginti dabartinių akinių išmatavimus su rėmelio išmatavimais pateiktais prie konkretaus akinių modelio.

Kaip prižiūrėti akinius vyrams, kad jie tarnautų ilgiau?

Kad akiniai tarnautų ilgiau juos reikia tinkamai prižiÅ«rėti. Akinius laikykite akinių dėkle, kuris padės juos apsaugoti nuo mechaninių pažeidimų, o valymui naudokite akinių servetėlę ir specialų valiklį, kuris padės lengviau nuvalyti nešvarumus nepažeidžiant akinių.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.