Naudojant kontaktinius lęšius būtina laikytis jų priežiūros reikalavimų. Kad ant lęšių paviršiaus nesikauptų įvairios nuosėdos ir nešvarumai, reikia juos kruopščiai prižiūrėti ir valyti. Pasikonsultuokite su mūsų akių priežiūros specialistais dėl tinkamų kontaktinių lęšių priežiūros priemonių.
Nešiojant kontaktinius lęšius ant jų paviršiaus nusėda labai smulkūs nešvarumai ir dulkės. Rūpestingos kontaktinių lęšių priežiūros metu įvairūs nešvarumai reguliariai pašalinami ir taip apsaugoma nuo galimo neigiamo poveikio Jūsų akių sveikatai.
Ne, vandenyje iš čiaupo gali pasitaikyti sveikatai pavojingų mikroorganizmų, sukeliančių infekcijas. Vienas tokių mikroorganizmų yra Acanthamoeba. Ši infekcija gali sukelti labai rimtų problemų Jūsų akims.
Ne, siekiant apsaugoti akis nuo galimų infekcijų ir su kontaktiniais lęšiais jaustis komfortiškai būtina juos tinkamai valyti ir laikytis gamintojo / akių priežiūros specialisto rekomenduojamos nešiojimo trukmės.
Ne, kontaktinių lęšių tirpalai skiriasi savo savybėmis ir sudėtimi, todėl prieš įsigyjant pasikonsultuokite su optikos specialistu.
Tinkamai dezinfekcijai užtikrinti, laikykitės kontaktinių lęšių tirpalo gamintojo rekomendacijų. Įprastai kontaktinius lęšius rekomenduojama tirpale laikyti bent 6 valandas , o geriausiai – per naktį.
Taip, mūsų asortimente esančius drėkinamuosius lašus galima lašinti ir ant kontaktinių lęšių. Renkantis akių lašus atkreipkite dėmesį į jų sudėtį. Rekomenduojame rinktis akių lašus be konservantų, su papildomais drėkinamaisiais komponentams pvz.: hialuronu, alaviju ir pan.
©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.