Raskite mažesnę kainą ir kainų skirtumą grąžinsime!

Pirkdami www.op.lt internetinėje parduotuvėje galite būti tikri, jog akinių rėmelius ar saulės akinius įsigysite už geriausią kainą Lietuvos elektroninėse parduotuvėse.

Jei per 14 darbo dienų rasite identiškus akinių rėmelius ar saulės akinius už žemesnę kainą nei pirkote www.op.lt , grąžinsime permokėtą sumą suteikdami dovanų čekį.

Kaip pasinaudoti geriausios kainos garantija?

  • Jei radote reikalavimus atitinkančią prekę žemesne kaina internete, išsaugokite internetinio puslapio adresą. Ši nuoroda turi vesti tik į Lietuvos Respublikoje registruotą el. parduotuvę.
  • El. paštu info@optikospasaulis.lt atsiųskite mums rastą mažesnės kainos prekės nuorodą ir prekės, įsigytos www.op.lt pirkimą patvirtinantį dokumentą.
  • Jei užklausa atitiks geriausios kainos garantijos sąlygas – per 14 darbo dienų grąžinsime Jums permokėtą sumą suteikdami dovanų čekį.

Geriausios kainos garantijos sąlygos:

  • Geriausios kainos garantija taikoma tik 100% identiškiems akinių rėmeliams / saulės akiniams: to paties prekės ženklo, modelio, savybių ir pan.
  • Pasiūlymas galioja tik tarp Lietuvos elektroninių parduotuvių ir per 14 darbo dienų nuo apsipirkimo datos.
  • Geriausios kainos garantija negalioja prekėms, kurios kitose el. parduotuvėje yra pateikiamos su akcija arba siūlomos išpardavimo metu.
  • Geriausios kainos garantija netaikoma prekėms įsigytoms fizinėse „Optikos pasaulio“ parduotuvėse.

Optikos pasaulis pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas.

Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.