Pierre Cardin PC8480
Pierre Cardin PC8480
Pierre Cardin PC8480

Pierre Cardin PC8480

Juoda
127.20 EUR
89.04 EUR

Pierre Cardin – pasaulyje žinomas prekės ženklas. Pierre Cardin akinių ir saulės akinių kolekcijos išsiskiria laikui nepavaldžiu klasikiniu dizainu.

Plastikinis drugelio formos – šie iš plastiko pagaminti akinių rėmeliai išsiskiria savo klasikiniu dizainu, lengvai priderinamu prie bet kokio stiliaus. Šie akiniai puikiai paslepia ir gerai prilaiko didesnių dioptrijų lęšius bei, priešingai nei metaliniai, tinka alergiškiems asmenis. Drugelio formos akiniai itin dailiai atrodo ant trikampio, širdelės ir apvalios veido formos.

Šių akinių plotis - platus

 

Jei Jūsų veidas platus, Jums turėtų tikti šio dydžio akinių rėmeliai. Nesate tikri dėl akinių dydžio? Užsukite į artimiausią optikos saloną ir pasimatuokite juos jau šiandien.

Viskuo pasirūpinta!

Norime, kad su naujais akiniais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

 

Įsigijus akinių rėmelius ar saulės akinius, dovanojame Jums akinių valymo servetėlę ir futliarą tinkamai akinių priežiūrai, kad galėtumėte ilgiau džiaugtis naujais lyg ką tik įsigytais akiniais!

IŠMATAVIMAI
Lęšio skersmuo:
55
mm
Lęšio skersmuo
Tarpnosės plotis:
14
mm
Tarpnosės plotis
Kojelės ilgis:
145
mm
Kojelės ilgis
Savybės
Forma:
Drugelio
Medžiaga:
Plastikinis
Prekės ženklas:
Pierre Cardin
Tipas:
Pilnas rėmas
Akinių plotis:
platus
Mokėjimo būdai
visa
maestro
luminor
swedbank
seb
siauliai-bank
citadele
klix
Pristatymo būdai
dpd
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.