TeRa MP TE5727
TeRa MP TE5727
TeRa MP TE5727
TeRa MP TE5727
TeRa MP TE5727
TeRa MP TE5727

TeRa MP TE5727

Pilka
Auksinė
84.55 EUR
59.19 EUR

Tera – saulės akinių kolekcija apjungia dabartines mados tendencijas ir šiuolaikišką dizainą. Tera saulės akiniai puikiai tiks moterims ir vyrams , ieškantiems patogumo ir stilingos akių apsaugos.

Metalinis ovalios formos – minimalistiniam įvaizdžiui sukurti geriausiai tiks metaliniai saulės akiniai, kurie pasižymi lengvumu ir elegantiškumu. Ovalo formos akiniai puikiai tinka įvairioms veido formoms. Kvadrato, deimanto ar širdelės formos veidų savininkai tikrai nenusivils! O trikampio formos veidui suteiks harmonijos ir švelnumo. Šie saulės akiniai atitinka Europos Sąjungos keliamus reikalavimus ir turi 100% apsaugą nuo UV spindulių.

Šių akinių plotis - Labai platus

 

Jei Jūsų veidas labai platus, Jums turėtų tikti šio dydžio saulės akinius. Nesate tikri dėl akinių dydžio? Užsukite į artimiausią optikos saloną ir pasimatuokite juos jau šiandien.

Viskuo pasirūpinta!

Norime, kad su naujais akiniais ne tik matytumėte, bet ir jaustumėtės puikiai!

 

Įsigijus akinių rėmelius ar saulės akinius, dovanojame Jums akinių valymo servetėlę ir futliarą tinkamai akinių priežiūrai, kad galėtumėte ilgiau džiaugtis naujais lyg ką tik įsigytais akiniais!

IŠMATAVIMAI
Lęšio skersmuo:
59
mm
Lęšio skersmuo
Tarpnosės plotis:
17
mm
Tarpnosės plotis
Kojelės ilgis:
150
mm
Kojelės ilgis
Savybės
Prekės ženklas:
TeRa
Kategorija:
Universalus
Tipas:
Pilnas rėmas
Forma:
Ovalios
Medžiaga:
Metalinis
Akinių plotis:
Labai platus
Mokėjimo būdai
visa
maestro
paypal
swedbank
seb
Pristatymo būdai
dpdlpe
Prenumeruokite naujienlaiškį!
Prisijunkite prie „Optikos pasaulio“ bendruomenės ir pirmieji sužinokite apie vykstančias akcijas bei gaukite išskirtinius pasiūlymus tik Jums!

©Optikos pasaulis, visos teisės saugomos.

Lietuvių